WordRider Home
Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

doesn't work plugin iprima.cz

Posted by ivow 
Re: doesn't work plugin iprima.cz
September 23, 2013 07:33PM
Hmm, I can't get the site to work so I could test it because it only works in CZ. I can't even get it to work with a proxy.
Re: doesn't work plugin iprima.cz
September 23, 2013 07:34PM
@Wonder - test links please.

-------------------------------------

Re: doesn't work plugin iprima.cz
September 24, 2013 10:24PM
to je na mně?

zkoušel jsem všechny stažitelné pořady z archivu ZOOM

tobě to už funguje?

dmd pluginy upravovaly nejprve na nový prima web a pak stránkování
Re: doesn't work plugin iprima.cz
September 24, 2013 11:05PM
třeba:

z (#1) [play.iprima.cz] (ale obsah se muze zmenit) nalinkovany porad:
(#2) [play.iprima.cz] (tento vkladam do FRD)

výsledek: opět 2,12MB soubor sad smiley


Pripojeni přes proxy nemam v FRD nastaveno, jedu direkt.

ps: přes Internet Explorer se prehrajou (na URL #2) 2 reklamy a pak to teprve hraje...

pss: [code.google.com]
zde najdete pro inspiraci zdrojaky pluginu (python), ve kterem prima uz jede také OK (jen pro inspiraci, je to urcene pro primy direct play)
Re: doesn't work plugin iprima.cz
September 25, 2013 01:20PM
I made some changes to plugin v1.2.1 so that it does what the Python script does. I also found a video that is not geo-restricted ([play.iprima.cz]) and tested it successfully. Please try if it works for you.



Edited 1 time(s). Last edit at 09/25/2013 01:21PM by ntoskrnl.
Re: doesn't work plugin iprima.cz
February 04, 2014 04:00PM
Tak toto zřejmě dosud (březen 2014) nebylo vyřešeno..
Nedokážu už pár měsíců nic z iprima stáhnout. Nebo vlastně, tak to přesně není. Video se na webu přehraje, soubor flv se stáhne, ale pak je tam chybová hláška.
Já bych pochopila, kdyby mi naskočila černá stránka s chybou při přehrávání online na webu, na internetu. Ale soubor flv, který FRD bez eroru stáhne, a který pak přehrajete ve VLC přehrávači, a hraje vám třicet vteřin video, kde je černá obrazovka s nápisem "Došlo k chybě, zkuste to prosím později", to jsem ještě neviděla.



Edited 1 time(s). Last edit at 03/27/2014 03:54PM by ha_pi_pi.
Re: doesn't work plugin iprima.cz
March 27, 2014 03:55PM
Bohužel se mi to stává u všech možných souborů stažených z iprima, nejdřív jsem si myslela že je to jen konkrétním pořadem, ale vlastně už jsem to černé video tedy již viděla hodněkrát.
Re: doesn't work plugin iprima.cz
April 04, 2014 04:01PM
opět jsem stáhla
[play.iprima.cz]
všechna videa bez chybové hlášky ve FRD, všechno se tvářilo normálně, ale soubor při přehrání přehrával jen černou barvu s bílým nápisem "Došlo k chybě, zkuste to prosím později" po dobu 30 vteřin.
Re: doesn't work plugin iprima.cz
June 07, 2014 10:14PM
připojuju se k ha_pi_pi. ten samej problém. bez ohledu na skutečnou velikost videa se vždycky stáhne jen 2,12 MB, kde je pár vteřin černýho videa s chybovou hláškou. namátkou třeba Divácký zprávy 7.6.2014 ale myslím, že to je problém všem iprima videí.

verze programu i pluginů je samozřejmě ta nejnovější ;)
Re: doesn't work plugin iprima.cz
August 14, 2014 09:20PM
tak Prima PLAY zase stávkuje. sad smiley
pluginy aktuální, verze frd aktuální, videa se nedaj stáhnout žádný. kupř. Zprávy 14.8.2014
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login