WordRider Home
Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Datoid.cz

Posted by prdlavka 
Re: Datoid.cz
October 14, 2013 12:45AM
fixed in plugin v 1.1.1
Re: Datoid.cz
October 14, 2013 08:23AM
Hmmm, nefunguje mi dal.
Furt jen stejna hlaska CHYBA - Download options not found i s naslednym zastavenim/neopakovanim.
Dojem z testovani: Neni jen mozna chyba v tom, ze je to plugin pro PREMIUM ? - viz testy nize.


Pritom v W98 browseru Google Chrome stahovat jde. Stejny login i pasw jsem dal i do pluginu (overeno vizualne v xml), ale ve FRD se proste nerozjede.

V IE8 to take jede (otevre okno pro klik na stahovani - ted ale "Bohužel, již jeden soubor stahujete."

Browser Firefox ale se stejnym loginem pri pokusu o stahovani stejneho souboru hlasi "{"error":"Lack of credits"}"

V Opere 12.16 se mi nevim proc nezobrazuje okno pro login, takze testovaci soubor [datoid.cz] nemuzu jako neprihlaseny stahovat (ma nad 1Gcool smiley, ale 200mb [datoid.cz] se mi taky normalne rozjel. Ve FRD s pluginem s vyplnenym loginem a heslem NE! ale jako anonym ANO!

Zda se tedy, ze je mozna chyba v tom, ze je to plugin pro PREMIUM (=kreditovy (i se tak v zahlavi jmenuje pri vyplnovani loginu a hesla)) a ne pro REGISTERED, jako pri posledni fixaci =added Registered user support v July 18, 2013 12:47AM .
Protoze kdyz to poustim bez vyplneneho loginu/hesla na soubor nad 1GB, haze to spravne chybu ""CHYBA - Filë too large.." s fungujicim repeatem. Vyplnim-li login, koncim na "CHYBA - Download options not found". a bez repeatu.

Posledni muj funkcni download z datoidu ve FRD byl
Denní stahování 13.10.2013 19:26:05 James Bond 007 - Diamanty sú večné (1971) CZ.mp4 1.21 GB Staženo
Pak uz to nejelo, pod tim loginem ale uz bylo v pohode celkem stazeno 2693 souboru.




Neco se u datoidu ale stejne neco deje, protoze uz od vcerejsiho nepribyvaji nove uploady [datoid.cz] , a furt jsou jako posledni tri nejnovejsi tyto:
-1
0:22:32
211.1 MB
Hannah Montana S01E10 Pamatuješ si slova? (O Say,…
.avi
-1
0:22:29
333 MB
Hannah Montana S01E09 To to svědí (Ooo, Ooo,…
.avi
-2
1:39:51
1.5 GB
IP.Man 3 - Nesmrtelný mistr TVRip.CZ.avi
Re: Datoid.cz
October 14, 2013 08:53PM
some small differences in the way the datoid.cz page's html was generated for different links caused previous "CHYBA - Download options not found" to still appear on some links.
hopefully completely fixed in plugin v1.1.2
Re: Datoid.cz
August 28, 2014 05:41PM
Please repair plugin.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login