WordRider Home
Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Nemůžu odkliknout vyskakovací okno

Posted by Kolikokoli 
Nemůžu odkliknout vyskakovací okno
April 28, 2014 06:28PM
Mám nejnovější FRD, aktualizovanou Javu. Když otevřu FRD, vidím tohle (obrázek níže). Problém je, že ono vyskakovací okno NEJDE ODKLIKNOUT (ano, ne, křížek - žádná možnost nefunguje). Při kliknutí se nic nestane (ani se možnost nezabarví nebo tak - prostě jako kdybych vůbec neklikla). Při kliknutí mimo vyskakovací okno, ale stále do oblasti okna FRD, se ozve typický windowsácký zvuk, který zazní, když kliknete např. někam do textu wordu při otevřeném okně na "uložení jako" (prostě ten zvuk "nemůžeš sem kliknout, dokud neodklikneš to, co je v popředí"). Já bych ráda, ale nejde to. FRD je tak nepoužitelný :'(
Re: Nemůžu odkliknout vyskakovací okno
May 10, 2014 07:24AM
Od včerejška mám ten samý problém - vyskakovací okno žádá o zvážení zaslání finančního příspěvku, ale žádná z možností nejde odkliknout (ani ano ani ne, prostě nic) a zablokuje program, takže je k ničemu. eye rolling smiley
Re: Nemůžu odkliknout vyskakovací okno
May 20, 2014 02:41PM
Zkuste FRD 0.9 u4.

-------------------------------------

Re: Nemůžu odkliknout vyskakovací okno
May 28, 2014 05:46PM
Tak nová verze 0.9 u4 ani nevyhodí okno na zvážení příspěvku a rovnou zamrzne. Zbavit se jí potom jde jen restartem nebo přes Správce úloh a "ukončit program" - pak Správce tvrdí, že program čeká na odezvu od uživatele. Což je blbost, když je zamrzlej. :) Dal jsem "ukončit nyní", tím jsem ho konečně sestřelil, a vyběhlo na mě okno, že je nějaký problém s Javou. To jsem si myslel od začátku, ale nevím, jak ho vyřešit. Reinstalace Javy taky nepomohla.
Re: Nemůžu odkliknout vyskakovací okno
May 29, 2014 06:20AM
Přitom ale jiné programy, které používají Javu, problém nedělají. Konkurenční @#$%& běží úplně normálně bez zaváhání. Ale jen zkusím spustit FreeRapid, vyskočí na mě sice správně celé jeho prostředí, ale vůbec nereaguje - pro myš jako by neexistovalo. Takže ho znova musím ukončit přes Správce, vyskočí okno, že program neodpovídá, dám ukončit nyní a objeví se hláška, že "Program Java(TM) Platform SE binary neodpovídá". Když dám možnost "vyhledat řešení", tak samozřejmě nevyhledá nic, jenom ukončí program.
Re: Nemůžu odkliknout vyskakovací okno
May 29, 2014 06:27AM
Jdi do adresare s konfiguraci a cely ho smaz.
viz [wordrider.net]

-------------------------------------

Re: Nemůžu odkliknout vyskakovací okno
May 29, 2014 08:46AM
Smazal jsem z PC všechno, co obsahovalo slovo FRD, dále kompletně složku FreeRapidu a odinstaloval Javu. Pak jsem počítač restartoval, stáhnul a nainstaloval poslední verzi Javy přímo z jejich firemní stránky, stáhnul a rozbalil poslední verzi FreeRapidu u4 taky přímo z jeho originál webu a PC pro jistotu znova restartoval. Bohužel - nic. Po spuštění FreeRapidu stejná reakce, objeví se jen jeho prostředí, ale vůbec nereaguje a kolečko (dřív přesýpací hodiny) se vesele točí a nic. A já ho měl tak rád, než mě odešel.....eye rolling smiley
Re: Nemůžu odkliknout vyskakovací okno
May 29, 2014 08:49AM
Odinstaloval si take jeste vsechny antiviry? Radi blokuji bezduvodne kde co.

-------------------------------------

Re: Nemůžu odkliknout vyskakovací okno
May 30, 2014 07:47AM
Nejdřív jsem jen vypnul firewall. Potom jsem zkusil shodit celý antivir. Reakce žádná. Nakonec jsem ho odinstaloval (po restartu pořád stejné) a znova nainstaloval. Nic. Koukal jsem i do nastavení antiviru - žádný červený šipky, žádný blokování jsem tam nenašel. Mám placený ESET, který mi bez problémů pouští P2P (občas používám bitTorrent i eMulu) a taky konkurenční downloadery (ze zoufalství momentálně používám dva - jeden všeobecný a jeden firemní - přímo od jednoho českého upload-serveru). S žádným z těchto programů nemám sebemenší problém - jen s freerapidem.
Re: Nemůžu odkliknout vyskakovací okno
May 30, 2014 07:52AM
Jeste to muzeme zkusit programatorsky.
Nastav ve startup.properties debug mod (odkomentovani # u --debug) a postni sem app.log, ktery se vytvari v konfig adresari v appdata uzivatele.
Dalsi veci je spustit jvisualvm v JDK a podivat se na cem se to zastavi. Ale to uz jsou obtiznejsi techniky.
Jinak bad luck, 2 milionum lidi to jde, tobe ne smiling smiley.

-------------------------------------

Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login