WordRider Home
Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

FRD nejde spustit

Posted by rzacha 
FRD nejde spustit
March 16, 2015 10:36PM
Ještě včera mi FRD normálně fungoval a dnes nejde spustit. Zkoušel jsem všechno možné, ale vždy zamrzne po zobrazení úvodní obrazovky a dál se nic neděje. Vypnout jde jen ve správci úloh ukončením procesu Java TM Platform SE binary (32 bitů). Mám W8.1.
Re: FRD nejde spustit
June 27, 2015 08:11PM
par dnu zpatky mi prestal fungovat program. sice nabehne, ale neda se s nim pracovat. tzn. nezacne stahovat, neda se kliknout na jednotlivy tlacitka (Soubor, Stahovani, Pridat URL, radit dle Nazvu/Stavu...) a po nejaky dobe necinnosti spadne uplne.

trochu jsem tady pohledal a nasel jsem, ze radite, kdyz zlobi klasicky spusteni, odstartovat ho pomoci bat souboru. vyzkousel jsem, ale neuspesne. vyskocila hlaska viz priloha.

netusi nekdo, co s tim?

kdyz ve slozce najdu soubor frd.jar, spusti se program stejne, jako kdyz kliknu na klasickou ikonku, a stejne se i chova (nefunguje, nereaguje).


mam posledni verzi - 0.9u4 a Javu v 8.verzi.
Attachments:
open | download - frd_bat.jpg (18.1 KB)
Re: FRD nejde spustit
August 18, 2015 01:50PM
tak problem porad trva. sad smiley

ve slozce AppData\Roaming\VitySoft\FRD\log jsem nasel dva soubory. jeden poznamkovej blok s nazvem app a pak jeden soubor neznamyho typu (=>neumim otevrit) s nazvem app.log.lck o velikosti 0 bajtu.

v poznamkovym bloku je napsano: WARNING: Couldn't create fir C:\Users\uzivatel\AppData\Roaming\VitySoft\FRD

nejaky tipy, rady?
Re: FRD nejde spustit
April 07, 2016 07:57AM
Mám naprosto stejný problém - po startu úplně zamrzne... sad smiley Podařilo se to někomu vyřešit? Moc díky za odpověď a jakoukoli pomoc. Už jsem zaufalý... sad smiley
Re: FRD nejde spustit
April 07, 2016 08:03AM
Podivejte se, zda v tom adresari neni soubor frd.odb$ a ten kdyztak smazte.

-------------------------------------

Re: FRD nejde spustit
September 15, 2016 05:01PM
Použivam na raspi - linux a take mi to začalo blbnout.
Po par minutach zamrzne.

java version "1.7.0_101"
OpenJDK Runtime Environment (IcedTea 2.6.6) (7u101-2.6.6-2~deb8u1+rpi1)
OpenJDK Zero VM (build 24.95-b01, interpreted mode)



Edited 2 time(s). Last edit at 09/15/2016 06:55PM by BigSandy.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login