WordRider Home
Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

FRD doesn't loads me anymore..

Posted by Jelobije 
paw
Re: FRD doesn't loads me anymore..
May 28, 2012 12:14PM
hi,

I've done:
add frd.exe to exceptions
run frd.exe -Doneinstance=false
switch out ESET

but still doesn't work again
frd "went wrong" yesterday, but I use ESET for a long time ago

any other idea?



Edited 1 time(s). Last edit at 05/28/2012 03:54PM by paw.
Re: FRD doesn't loads me anymore..
November 07, 2012 12:12PM
nějak mi nejde spustit verze 09 :(

eset antivir nemám. dokonce jsem zkoušel, dočasně stávající antivir deaktivovat, ale ani to nepomohlo.

zkoušel jsem i přejmenovat složku, v níž je frd uložený, aby neobsahovala zakázané znaky (nevím, jestli pomlčka nebo nula jsou mezi nimi, nebo zda jsou nepřípustné pouze + a %), ale taky nic. nakonec jsem celou složku přejmenoval na frd a přesunul na plochu, ale ani to nepomohlo.

odzipované by to snad mělo být všechno v pořádku.

předpokládám, že není nutné mazat z pc předchozí verze frd (nikdy to potřeba nebylo a novější verze vždy fungovaly) a že nevadí, když mám slož¨ku s 09 verzí, jako předchozí verze (C/programy/blablabla/FRD/verze 08x, 08y...09) ani že ve složce frd09 mám jak zazipovanou, tak rozbalenou složku s programem. ani to u předchozích verzí nevadilo.

v tuhle chvíli se po poklepání na ikonku jen zobrazí úvodní obr., s označením verze 09 a po tu větší, tu menší chvíli, zmizí, aniž by se cokoliv načetlo.

poslední verze je prakticky nepoužitelná, protože po spuštění (ano, ta naběhne) se zobrazí hláška o uvolnění nové verze a po jejím odkliknutí se program ukončí.

byla by nějaká rada, prosím?
Re: FRD doesn't loads me anymore..
November 07, 2012 12:17PM
Je to presne tak jak popisujes.
Potrebovali bychom videt tvuj app.log z konfiguracniho adresare po tom co chyba nastane.

-------------------------------------

Re: FRD doesn't loads me anymore..
November 07, 2012 01:26PM
pokusim se. jen mi prosim napiš, kde ho mám najít :) jakej adresář/soubor/obsah souboru mám otevřít, vyfotit... zkrátka, co udělat pro to, abych vám ten app.log ukázal.
pro snazší navigaci jsem sejmul kus obrazovky s rozbaleným frd 09 adresářem.
Attachments:
open | download - 2012-11-07_frd screenshot.jpg (73 KB)
Re: FRD doesn't loads me anymore..
November 07, 2012 01:38PM
je na teto ceste:
c:\users\tvujlogin\appdata\roaming\vitysoft\frd\log

-------------------------------------

Re: FRD doesn't loads me anymore..
November 07, 2012 09:39PM
díky za návod. bez něj bych to nenašel. teda... já to asi stejně nenašel, ale aspoň to mělo správnej směr :). co jsem objevil, přikládám opět pro zjednodušení v obrázku. bohužel tam nic, co by se jmenovalo pouze "log", nevidím.
ani bezprostředně po dalšim neúspěšnym pokusu o spuštění programu se tam žádnej soubor nebo složka, byť třeba jen dočasně, neobjevily. co teď?
Attachments:
open | download - 2012-11-07_VitySoft-FRD.jpg (238.2 KB)
Re: FRD doesn't loads me anymore..
November 08, 2012 09:21AM
Muzes zkusit spustit FRD z prikazove radky pomoci frd.bat.
Ten adresar vypada netknuty 0.9.

-------------------------------------

Re: FRD doesn't loads me anymore..
November 08, 2012 01:56PM
nevim, jestli to je tim, že jsem nikdy nepoužíval příkaz.ř. (tzn. neumím s ním pracovat), nebo je chyba jinde, ale když jsem konečně příkaz ř. našel, :) napsal do něj "frd.bat" (bez uvozovek), odentroval, napsalo to jen "frd.bat není názvem vnitřního ani vnějšího příkazu, spustitelného programu nebo dávkového souboru."

Ještě dodám - výše uvedený platí pro situaci, kdy zápis v příkaz z. vypadal takhle: c:\users\mujlogin>frd.bat

Pak mě ještě napadlo, že je možná důležitý, jak ten zápis před "frd.bat" vypadá a zkusil jsem to znovu, tentokrát, když jsem byl najetej ve složce s programem. potom to vypadalo takhle: c:\...\freerapid 09>frd.bat

A následně to hodilo hlášku "Systém windows nemůže najít položku javaw.exe. Ujistěte se, zda je název zadán správně, a akci opakujte"

Vážně nemám nejmenší tušení, jak správně řádek ovládat, co je a co není nutný, tak doufám, že jsem svým výše popsaným počínáním nezpůsobil přílišnou duševní újmu znalým čtenářům.

"Ten adresar vypada netknuty 0.9" nějak jsem nepochopil, cos tím chtěl říct :( jestli s tím mám něco dělat, měl jsem z toho něco pochopit...
Re: FRD doesn't loads me anymore..
March 26, 2013 05:51PM
Strange issue. FRD would not start up for me, and then I found this - I have no antivirus and no firewall, and I'm running Windows 7 x64. -Doneinstance=false appeared to solve the problem.
Strange though, that this would happen without an antivirus.
Re: FRD doesn't loads me anymore..
September 17, 2013 05:44PM
Friends, I have the exact solution:
- Download the latest version of the FRD and JAVA
- Entering XP:
C: \ Documents and Settings \ XXXXXX \ Application Data
- Find a carperta "VitySoft" and delete
- Running frd.exe the creation of a new
- Done
I did and it worked ...
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login