WordRider Home
Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

uloz.to still no automatic captcha? Any workaround tips?

Posted by Zvonek 
uloz.to still no automatic captcha? Any workaround tips?
February 15, 2019 07:17PM
Hi,

I dowdload only from uloz.to and youtube.com.
It is annoyng still retype it... So please help. eye rolling smiley
Re: uloz.to still no automatic captcha? Any workaround tips?
April 24, 2019 06:30PM
Re: uloz.to still no automatic captcha? Any workaround tips?
April 30, 2019 09:23AM
(for English scroll down)

Když jsem stahoval hafo souborů, všiml jsem si, že se některé captcha obrázky opakují. A ne jen texty, ale komplet obrázek do poslední čárky. Díval jsem se do kódu a pokud se nepletu, vybírají se zde:
Language: Java
require(['nodus/components/xapcaComponent'], function (xapcaComponent) { xapcaComponent.initXapca('.jsXapcaComponent[data-hash="78b3cea428a366f07fee6b79882fe3b6"]'); });
ten data-hash atribut by mohl být klíč k jednomu konkrétnímu obrázku (aspoň tak bych to navrhl já, abych nemusel generovat pokaždé nové). Napadlo mě vytvořit databázi takových hashů a vyluštěných obrázků, co průběžně zadávají uživatelé Freerapidu, a postupně si vytvořit slovník, který by se pak dal integrovat do pluginu ve freerapidu a řešit captcha obrázky pomocí slovníku hashů.

Je to jen nápad, naprogramovat to neumím, ale princip by mohl někoho inspirovat :)

-----------------

While downloading a lot of files, I noticed that some captchas are completely the same. I take a peek in the code and I think they are chosen here:
Language: Java
require(['nodus/components/xapcaComponent'], function (xapcaComponent) { xapcaComponent.initXapca('.jsXapcaComponent[data-hash="78b3cea428a366f07fee6b79882fe3b6"]'); });
That "data-hash" could be the ID for unique captcha that is used again and again. Therefore, I was thinking about creating a hash database with those hashes and the real codes (collected by users who inputs code using freerapid) and create a dictionary that could be then integrated to the freerapid plugin.

It is just an idea, I am not able to do programming. But the principle can maybe inspire someone :)
Re: uloz.to still no automatic captcha? Any workaround tips?
April 30, 2019 09:29AM
Stejny kod ma jiny hash. Je v tom sul (https://cs.wikipedia.org/wiki/S%C5%AFl_(kryptografie)). Takova databaze je k nicemu.

-------------------------------------





Edited 2 time(s). Last edit at 04/30/2019 10:03AM by Vity.
Re: uloz.to still no automatic captcha? Any workaround tips?
May 03, 2019 10:24AM
Tak nic, no, škoda :,( Každopádně je to skvělý program, Vity, díky!
Re: uloz.to still no automatic captcha? Any workaround tips?
May 26, 2019 04:48PM
Ahoj,
tak ještě rozpracování původního nápadu - protože ty obrázky podle mého pozorování nemají odlišné barvy ani čáry na pozadí, takže se jedná o opakování těch samých obrázků s captcha kódem, pak by šlo vzít např. MD5 otisk každého souboru s obrázkem a kód, který zadá uživatel - a pokud se stahování spustí (tedy pokud zadal správný kód), uložila by se do databáze dvojice MD5 otisku obrázku a zadaný kód

Při dalším požadavku by se pak zjistil otisk captcha obrázku, který pošle ulozto, FRD ho zkusil vyhledat v DB, a pokud by tam byl, pak by doplnil spárovaný kód. Nemám představu, kolik uživatelů z ulozta přes FRD stahuje, kolik je tam unikátních obrázků, a jak by to bylo tudíž náročné na databázi. Ale vidím, že se opakují. Třeba jednou za 1000 souborů skočí pro dva soubory tentýž obrázek hned za sebou. Samozřejmě pro potvrzení mého pozorování by určitě šla snadno udělat nějaká testovací statistika (čistě zaznamenávat otisk a kód, a pokud se ta dvojice vyskytne víckrát, tak je moje pozorování potvrzené).

Děkuju, že se i laickými připomínkami a nápady na fóru zaobíráš, je to super :)
Re: uloz.to still no automatic captcha? Any workaround tips?
June 14, 2019 11:00AM
Tato myšlienka je fajn ale zdá sa mi, že rovnaký 4-miestny kód je generovaný pokaždé graficky trochu inak.

Takže či by to vôbec nejak pomohlo... cool smiley

UPDATE: Uloz.to teraz v posledných dňoch zdá sa nepožaduje opisovanie kódu u všetkých (len veľkých?) súborov.



Edited 3 time(s). Last edit at 06/14/2019 11:02AM by Zvonek.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login