WordRider Home
Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Ceska televize - ivisilani přestal fungovat

Posted by komikun_2005 
Re: Ceska televize - ivisilani přestal fungovat
December 19, 2021 12:21AM
Yes, the plugin currently takes the file name from the page title. I might see if there is a better location on the page.

The problem is that it's not consistent between different videos. There's a lot of old code in the plugin that tries to find a good file name, but it probably doesn't work since the site was updated.
Re: Ceska televize - ivisilani přestal fungovat
December 19, 2021 04:04AM
Zjistil jsem, ze nekdy to dokaze ten nazev otocit. Zda se, ze nejakou roli hraje ten znak "/" na konci. Napriklad link [www.ceskatelevize.cz] soubor stahne jako "4_4 Část čtvrtá - Marie Terezie.ts".

Pokud odstranim ten "/" na konci, stahne to ( i se ve FRD hned zobrazuje) jako "Marie Terezie_ Část čtvrtá.ts".
Naopak tomu nevadi i nesmysl pridany za "/", tj. treba ....porady/11258030360-marie-terezie/219512120090002/blablabla

Ale to bude spis vyjimka ze to tady prohodi a i vubec funguje i bez toho lomitka "/", hodne jinych poradu pokud to "/" z konce odstranim (nebo pridam nejake to /blablabla), hlasi chybu "CHYBA - nelze stahovat ze sluzby".

SAMPLE kdy lze pouzit oba linky, a zaroven to prohodi ten nazev serie s nazvem dilu pri odstraneni toho "/", nebo se soubor jmenuje jen jako pouhy nazev serie , konkretne u :
[www.ceskatelevize.cz]
[www.ceskatelevize.cz]

[www.ceskatelevize.cz]
[www.ceskatelevize.cz]

[www.ceskatelevize.cz]
[www.ceskatelevize.cz]

[www.ceskatelevize.cz]
[www.ceskatelevize.cz]

[www.ceskatelevize.cz]
[www.ceskatelevize.cz]

[www.ceskatelevize.cz]
[www.ceskatelevize.cz]

[www.ceskatelevize.cz]
[www.ceskatelevize.cz]

[www.ceskatelevize.cz]
[www.ceskatelevize.cz]

Vyjimku jsem nalezl u poradu Herbar, kdy pridani nejakeho toho "/blablabla" zpusobi opet prohozeny nazev, tak jako u linku s "/" na konci, tj. zacne to zas datumem.
[www.ceskatelevize.cz]
[www.ceskatelevize.cz]
[www.ceskatelevize.cz]



SAMPLE kdy tam musi byt to "/" na konci, jinak hlasi chybu "CHYBA - nelze stahovat ze sluzby".konkretne u :
[www.ceskatelevize.cz]
[www.ceskatelevize.cz]
[www.ceskatelevize.cz]
[www.ceskatelevize.cz]
[www.ceskatelevize.cz]
[www.ceskatelevize.cz]
[www.ceskatelevize.cz]
[www.ceskatelevize.cz]
[www.ceskatelevize.cz]
[www.ceskatelevize.cz]
[www.ceskatelevize.cz]
[www.ceskatelevize.cz]
[www.ceskatelevize.cz]
[www.ceskatelevize.cz]
[www.ceskatelevize.cz]
[www.ceskatelevize.cz]

Nekdy staci pouzit jen cast linku bez toho konecneho cisla, ktere urcuje o jaky dil jde. Pak se stahne zrejme posledni odvysilany dil, a tak jako drive s nazvem jen jmenem serie bez tech dalsiho doplneni bud cislem nebo jmenem dilu nebo nejakym datumem :
[www.ceskatelevize.cz]
[www.ceskatelevize.cz]
[www.ceskatelevize.cz]



PS. Je to dlouhe, ale treba to pomuze k nejake analyze jak to zas opravit na logicke razeni smiling smiley



Edited 1 time(s). Last edit at 12/19/2021 04:41AM by prdlavka-new.
Re: Ceska televize - ivisilani přestal fungovat
December 19, 2021 11:24AM
@prdlavka-new
To je problém České televize, ta videa jsou tam nahazovaná bez nějakého jednotného systému už mnoho let. Pak lze někde ty názvy "obejít" - upravit, jak píšeš. Někdy to nejde. Důvod, proč je někde datum a někde název je ten, že některé díly pořadů název nemají. Je to jen další díl, bez názvu. U těch pořadů po updatu webu, kde je "Přehrát nejnovnější díl", je odkaz na poslední díl a ten odkaz se na stránce pořadu mění.

Jednotný systém tam nejspíš nikdy nebyl, aby se to dalo nějak implentovat do pluginu. Natožpak teď, když došlo k úpravě a zase přišli s něčím novým. A asi zase někdy přijdou.

@ntoskrnl
There has never been a consistent system for naming TV series on this site (ceskatelevize.cz), so it's probably impossible to find it without trying every single downloadable TV serie to find the pattern how it works. It works now like a charm and that mess in naming does not matter at all.
Re: Ceska televize - ivisilani přestal fungovat
December 19, 2021 07:48PM
už to funguje!
děkuju všem za pomoc!!!
Re: Ceska televize - ivisilani přestal fungovat
January 24, 2022 12:39PM
Zdravím,

při pokusu o stažení videa z ivysílání se ze začátku tváří všechno ok, ale v průběhu stahování se postupně snižuje hodnota velikosti videa, kterou by mělo ve výsledku mít. Když se nakonec stáhne, tak v něm části chybí.

Díky jménem všech za případnou opravu smiling smiley

(zkoušel jsem to na tomhle videu: [www.ceskatelevize.cz])



Edited 1 time(s). Last edit at 01/24/2022 12:40PM by kajazenisek.
Re: Ceska televize - ivisilani přestal fungovat
January 25, 2022 12:24PM
Me se to stahne normalne a cele. Soubor ma delku 2:15 (stejnou jako ukazuje pri prehrani z CT), velikost 19753 kB. Plugin mam nastaven na rozliseni 404p.
Re: Ceska televize - ivisilani přestal fungovat
January 26, 2022 10:33PM
Díky moc za odpověď i otestování. Je pravda, že jsem byl asi moc namlsanej a stahoval jsem toho víc najednou. Když jsem povolil stahování jen jednoho souboru v daný okamžik, tak žádná chyba ve výsledném videu není.
.
.
.
Tady jsem chtěl odpověď ukončit, ale ještě předtím, než jsem ji odeslal, jsem dostahoval jiné video (poučen z minula jen jedno) a bohužel je v něm na jednom místě chyba taky. Takže „politika jednoho videa naráz“ není 100%, i když do určité míry jakýmsi způsobem pomáhá - na druhý pokus se to samé video už stáhlo bez chyby.

Každopádně ještě jednou díky za rychlou odpověď a ještě větší díky tvůrci pluginů (nevím, jestli jsi to přímo ty).

K.Ž.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login