WordRider Home
If I am correct, Vity is czech, so I am gonna write rest of my message in czech language:

Predevsim chci rict, ze dekuji za uzasny SW jakym je FRD, pouzival jsem jej drive na Win, dnes uz jen na Debianu, funguje temer identicky, je to jeden z mnou nejdele pouzivanych programu, ktery je skutecne dobry, uzitecny, udrzovany, atd., proste super prace, diky!
Toto je zrejme muj prvni prispevek do fora, a dost mozna posledni. V FRD je nekolik drobnosti, ktere me obcas trapi, tak je zde vypisu, pokud je budou tvurci FRD reflektovat v nejake budouci verzi, budu jen rad.

1) Rad vypinam veci, ktere nepotrebuji, takze mivam pluginy ktere nepotrebuji deaktivovane, bohuzel je to opravdu pracne, kdyz je musim odklikavat jeden po jednom, mam proto jednoduchy pozadavek:
Prosim pridat tlacitko pro OZNACENI VSECH PLUGINU NAJEDNOU / DEAKTIVOVANI VSECH PLUGINU NAJEDNOU, abych je mohl napr vsechny najednou deaktivovat a potom jen tech nekolik, ktere skutecne pouzivam aktivovat.

2) V nejake hodne stare verzi to bylo v poradku, ale ted uz to dlouho neni, chyby popisek legendy pro sloupec S, takze na strance nastaveni pluginu jsou vypsane tyto legendy:
X - plugin je aktivni
U - aktualizovat plugin
a bohuzel tam chybi legenda typu:
S - plugin odchytava odkazy se schranky

3) Tim, ze mivam pluginy deaktivovane, se mi obcas stane, ze mi FRD pri vkladani odkazu oznami neco jako:
"Nepodporovane odkazy, prejete si je odstranit?"
Domnivam se, ze by bylo super, kdyby FRD dokazal rozlisit, zda se jedna od odkazy na servery, pro ktere neexistuje plugin = jsou skutecne nepodporovane VERSUS odkazy na servery, jejichz pluginy jsou dekativovane -> V takove situaci by bylo pekne, kdyby FRD nabidnul neco jako "Mam potrebny plugin aktivovat?" namisto "smazat odkazy".

4) Plugin ceske televize nefunguje. Kdyz jsem zkousel stazeni pres muj oblibeny Firefox plugin VideoDownload Helper, tak jsem videl, ze zaznam je rozsekany na cca 2MB casti, ktere se prehravaji za sebou, s tim, ze sice si mohu zkouset stahnout jednotlive casti, ale pak bych je jeste musel nejak spojovat. Bylo by super, kdyby FRD umel alespon stahnout ty casti a spravne je ocislovat, v nejhorsim uz si je pak pospojuju nejakym editorem.

Tot vse, diky za skvely program, a drzim palce at vydrzi sily jej tvorit a zajem o nej.
Martin.
1) delat tohle je zbytecne/nesmysl , v pameti ty aktivovane pluginy nic nezabiraji, protoze se loaduji do pameti az kdyz jsou potreba
deaktivace pluginu je tam jen pro ten pripad, kdy jsou treba nejake pluginy schopne tahat ze stejneho zdroje - tim si pak clovek muze vybrat ktery pouzit - funkce na vybrat vse/oznacit vse je pak zbytecna
Kazdopadne tahle funkce tam uz je, je to schovane pod tim tlacitkem >> Pouziti - aktivovat vse/vypnout vse...
2) chyba ceskeho prekladu, Aj to ma , upravim
3) 1) resi tvuj problem - nevypinej je
4) Popis prosim svuj pozadavek anglicky, priloz i veci z navodu - [wordrider.net]
Plugin developeri cesky neumi, ja se pluginum jiz nejaky cas nevenuji.

-------------------------------------





Edited 2 time(s). Last edit at 01/23/2015 08:21AM by Vity.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login