WordRider Home
Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Chýba mi rýchle hľadanie v zozname súborov na sťahovanie

Posted by Zvoncek 
Chýba mi rýchle hľadanie v zozname súborov na sťahovanie
September 02, 2015 01:00PM
V lište tlačidiel mi chýba políčko pre rýchle hľadanie / filtrovanie názvov súborov, ktoré mám už v zozname.

Takto ak mám v zozname napr. 200 súborov a chcem vedieť či už nejaký súbor sťahujem musím to buď prezrieť alebo skopírovať linky a v Notepade cez hľadanie... čo je otrava. Naviac, samotné linky často neobsahujú názov súboru, ktorý sťahujem.

Malo by to fungovať nasledovne: hľadáme napr. súbory ktoré v názve obsahujú časť "alien"
- vo vyhľadávacom políčku zadám "alien" a farebne mi zvýrazní tieto riadky (napr. názvy: Aliens, Bad Aliens, a pod.)
- tlačítko / prepínač - filtruj by [ ] / [x] by zobrazil "iba" nájdené pričom by nekde bolo uvedené, že sa zobrazuje len 2 zo 200 položiek.

Išlo by spraviť do ďalšej verzie niečo také?

Tiež mi cbýba (možno len neviem nájsť...) info: mám zvýraznené niektoré vybrané (alebo aj všetky) súbory a jak zistím, koľko miesta na disku je pre ne potrebné keď sa stiahnu úplne? Či to bude dosť.



Edited 2 time(s). Last edit at 09/02/2015 01:03PM by Zvoncek.
Re: Chýba mi rýchle hľadanie v zozname súborov na sťahovanie
September 02, 2015 01:03PM
FRD automaticky v clipboard monitoringu ignoruje odkazy, ktere uz ma ve fronte, tedy neni treba to nejakym zpusobem rucne porovnavat.
Pomoci Ctrl+F jiz nyni muzes vyhledat a projit si jednotlive "alien" - sipky nahoru a dolu

Kdyz soubory oznacis a das Detaily stahovani, tak ti FRD ukaze soucet MB.

-------------------------------------

Re: Chýba mi rýchle hľadanie v zozname súborov na sťahovanie
September 02, 2015 01:13PM
Perfektné.

Díky.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login