WordRider Home
Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

stahovani velkych souboru se nedari

Posted by maiki 
stahovani velkych souboru se nedari
March 18, 2009 06:57PM
Uz sem to tu kdysi psal anglicky ale ted radeji cesky. Uz asi 5x po sobe se snazim stahnout soubor o velikosti 200 MB ze sendspace a nedari se a nedari. Chci predem rict ze tohle neni problem FRD, ale nevim co si pocit.

Stahovani vzdy probehne az do konecne velikosti (99%) a pak se zapocne usilovne swapovat na pevnem disku, jakoby to system z nekama nekam kopiroval, celych tech 200 MB. Jenomze to trva vzdy prilis douho, asi, a po nejake pulminute minute to vyhodi proste chybovou hlasku ze se stazeni nepodarilo. V adresari byl docasny soubor ale ten nesel prejmenovat, byl zamknuty a jakmile jsem v FRD toto stahovani stopnul tak docasny soubor zmizel. Nepomohlo ani alokovat dopredu prostor na disku. Pouzivam teda 2 pevne disky ale na kazdem je dost mista, na tom systemovem asi 1,5-2 GB na druhem pres 15 GB... Nekde mi nekdo radil abych to nechal stahovat primo na USB flashku... nevim jeste sem to nezkousel.

Dela to uplne vsude, je jedno jestli dam stahovat pred FRD, IE, Chrome... Je zajimave ze soubory o velikost 100 MB nikdy "neswapuji" HDD nikdy nesviti intenzivne... jestli to ma co do cineni s virtualni pameti nevim ale je to fakt velika zahada.... RAM mam 512 MB Win XP

Budu velmi vdecen za jakoukoliv myslenku co by pomohlo toto vyresit. Takhle jen plytvam GB.



update: ted jsem zkousel primo na USB flash, celou dobu na ni poslusne pribyvala data, na konci stahovani (99%) ani jednou nezasvitila, pevny disk se naplno rozsvitil a ERROR po nejakych 30 sekundach... nechytam... nemuze byt spatny ovladac k wifi USB prijimaci?



Edited 1 time(s). Last edit at 03/18/2009 08:18PM by maiki.
Re: stahovani velkych souboru se nedari
March 18, 2009 09:23PM
1) Jedna se jen o sendspace nebo i jiny soubor?
2) Treba to je chyba FRD. Pomohl by nam app.log z adresare programu, az se tohle stane (idealne v debug modu).

-------------------------------------





Edited 1 time(s). Last edit at 03/18/2009 09:31PM by Vity.
Re: stahovani velkych souboru se nedari
March 19, 2009 09:34AM
mohu to zkusit v debug modu, ale obavam se ze to delalo i na jinych serverch a na jinem SW (trebas Free Download Manager ktery umi i navazovat ztracena spojeni)

zde je ten kriticky soubor:
[www.sendspace.com]
Re: stahovani velkych souboru se nedari
March 21, 2009 10:56AM
Tak zda se ze byl problem v rychlosti systemu. Presunul jsem pagefile na druhy disk a zvetsil jeho velikost na pevnou hodnotu. Uspesne jsem stahl soubor o velikosti 300 MB.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login