WordRider Home
Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Ceska televize - ivisilani přestal fungovat

Posted by komikun_2005 
Re: RE: ČT - stahování nefunguje
December 09, 2021 10:38AM
RE: Stahování z ČT
December 09, 2021 11:09AM
Naprosto snadné to není, nicméně těžké také ne, viz příspěvky zde, je to tam několikrát popsané:

Živě poradna - Jak stáhnout video z ČT? (klikni na link) winking smiley

Osobně to beru jako nouzové řešení, musí se po stažení přejmenovat název na správný, dle pořadu a celé to není tak snadné, jako někam zkopírovat webovou adresu kde video je, takže čekám až někdo aktualizuje plugin, snad brzy a snad vůbec smiling smiley

EDIT: Tak jak je už výše uvedeno, existuje více řešení, díky za ně.



Edited 1 time(s). Last edit at 12/09/2021 11:10AM by Wlassek.
Re: Ceska televize - ivisilani přestal fungovat
December 09, 2021 01:14PM
Bohuzel dokud se nenajde nejaky nadsenec s dostatkem casu, tak tento plugin nebude fungovat. Ten web se zmenil opravdu hodne a prakticky to znamena napsat novy plugin.

-------------------------------------

RE: ČT - stahování nefunguje
December 09, 2021 03:06PM
Škoda, takže nic, nebo snad někdo někdy, i tak díky za info thumbs up
Re: Ceska televize - ivisilani přestal fungovat
December 09, 2021 10:01PM
mě po těch změnách na stránkách ČT funguje na stahování IDM
RE: Stahování z ČT
December 09, 2021 10:24PM
Díky za tip IDM funguje, také to jde přes rozšíření MPD do Chrome a pak např. zmíněný YTD, ale IDM je pohodlnější. I tak bych uvítal aktualizaci toho pluginu, ale smůla no, tak naštěstí existují jiné funkční programy.
Re: Ceska televize - ivisilani přestal fungovat
December 10, 2021 05:10AM
Díky, ale vůbec nerozumím všem těm odpovědím obsahujícím různé písmenné zkratky.
Ve zkratce - Stardance se změnil tak, že obsah jednotlivých večerů už není jednotlivě klikatelný, neotevře se video obsahující jen konkrétní medailonek/tanec. Tato videa ještě předtím stahovat šla (celý večer nešel).
Nyní nevím.. Je potřeba instalovat nějaký jiný program? Jsem na Freerapid zoufale zvyklá! Jiným programům nerozumím a jakýmkoli svépomocným návodům také ne:(

EDIT: Nejde mi už ani Stardance Kolem dokola.



Edited 1 time(s). Last edit at 12/10/2021 05:10AM by ha_pi_pi.
Re: RE: Stahování z ČT
December 10, 2021 11:02AM
Zkusil jsem Stardance Kolem dokola a nejde ničím, tipuji že jde o DRM - ochranu média šifrováním, takže jde pouze přehrát, ne stáhnout (to teoreticky jde také dešifrováním, ale nevím jaký program toto umí). Takže smůla asi. Jedině zkusit zda to někdo nenahrál a nehodil třeba na Ulož.to apod.. winking smiley
Re: Ceska televize - ivisilani přestal fungovat
December 16, 2021 11:26AM
ČT předělala od prosince stránky [www.ceskatelevize.cz] a od té doby není možno stahovat. Stahování používám výhradně pro svoji potřebu na pomalém připojení internetu, kde se mi online sledování seká.
Šlo by opravit příslušný plugin ?
Re: Ceska televize - ivisilani přestal fungovat
December 16, 2021 01:09PM
@pista urcite slo, pokud se najde take nekdo kdo venuje nejaky cas komunite

-------------------------------------

Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login