WordRider Home
Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Problem - Share-rapid

Posted by STANKO99 
Problem - Share-rapid
January 26, 2010 10:14PM
Dobry den free rapid downloader pouzivam uz dlksie. Vytvoril som si premium ucet na share-rapid az doteraz som stahoval bez problemov. Dneska ket som chcel stahovat subor tak mi vihodilo "Zly share-rapid prihlasovaci udaj! Ket som skusal ine subori robilo to iste. Tak som isiel priamo na stranku dal som tie iste prihlasovacie udaje a stahoval som normalne.

Viete mi pomoct?

Dakujem!



Edited 1 time(s). Last edit at 01/26/2010 10:18PM by Vity.
Re: Problem - Share-rapid
January 26, 2010 10:32PM
Mne to robí to isté..............

Začalo to o cca 2.00 ráno a odvtedy to nejde .................... hot smiley
Re: Problem - Share-rapid
January 28, 2010 04:22AM
mám úplně Stejný problém s sharerapid ještě navic všechny zadané soubory rapidshare mě Přejít na premium účet Stále se chce Zadat přihlašovací údaje do Zrušit nejde, ale nemám premium účet Viti Hejkum hejkum jedou jeleníši Udělej s tím něco ozvi se?? ??
Re: Problem - Share-rapid
January 28, 2010 01:46PM
Dobrý den, FRD valím už dlouho, vždycky včechno v pohodě, až teď problém s share-rapid. Ta samá hláška že nesedí přihlašovací údaje, při tom jsem nic neměnila. (verze FRD 0.83u1, plugin-sharerapid 1.0.3) Co se děje? Rozjedu to ještě někdy v FRD? Díky
Re: Problem - Share-rapid
January 28, 2010 01:48PM
Jestli to Smisek (autor pluginu) opravi, tak ano.

-------------------------------------

Re: Problem - Share-rapid
January 29, 2010 11:44AM
Ahoj,a co Smišek uděá?Ať se na to proboha podívá.Share-rapid je dobrý,bylo by to škoda!Asgard
Re: Problem - Share-rapid
January 29, 2010 11:47AM
Ma zkouskove. Slibil o vikendu.

-------------------------------------

Re: Problem - Share-rapid
February 02, 2010 10:29AM
Hojda,
koukl jsem na to, nicmene jsem nenasel nejaky problem (pro maly soubor - na velky nemam kredit).
Takze kdyztak zkuste stahnout update a kdyz to nepujde, tak pokud mate zajem tak to muzem spolu otestovat, takze napiste mail (s-m-i-s-e-k[at]seznam.cz) a uvidi se.
Pekny den preji
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login