WordRider Home
Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

cz.vity.freerapid.core.MainApp

Posted by Dr 
Dr
cz.vity.freerapid.core.MainApp
March 31, 2009 05:11PM
Ahoj, prosim o radu-
Prvni spusteni a JAVA Virtual Machine Launcher hodi chyb hlasku
"Could not find main class: cz.vity.freerapid.core.MainApp. Progream will exit."
Dekuji
Re: cz.vity.freerapid.core.MainApp
March 31, 2009 05:24PM
Nejspise spatne rozbalene nebo na spatne ceste.

-------------------------------------

Re: cz.vity.freerapid.core.MainApp
May 01, 2009 09:54PM
teraz som sa tu dostala spravne mne pise to iste....co mam robi..prosim porad mi....uz som aj odinstalovala a zase znovu nainstalovala a stale to iste.....prosim napis mi co mam robit...dakujem...
Re: cz.vity.freerapid.core.MainApp
May 01, 2009 10:00PM
Mas ten zip soubor spatne rozbaleny (na 99%).
Je treba ho rozbalit a zachovat pri tom celou adresarovou strukturu, ktera je v tom ZIPu ulozena.

-------------------------------------

Re: cz.vity.freerapid.core.MainApp
May 02, 2009 06:45PM
Ahoooj no chvilu mi to slo ale dala som si freerapid 0.82 stiahla som si zo dva filmy ale zase to nejde pise mi ze chybne ku linku stahovanemu.....a este mam jednu otazku ako som to zle rozbalila.....?ved som to rozbalila a nic viac s tym nerobila....
Re: cz.vity.freerapid.core.MainApp
May 02, 2009 06:50PM
To bohuzel nevim. Predpokladam, ze nepouzivas total commander nebo neco podobneho, ale nejakou extrahovaci utilitu, ktera nezachovava adresarovou strukturu, pokud se tam neco nezaskrtne.
"ze chybne ku linku stahovanemu" - tomuhle bohuzel nerozumim.

-------------------------------------

Re: cz.vity.freerapid.core.MainApp
May 02, 2009 07:54PM
pravdu povediac uz mi z toho fajne sibe....nainstalovala som si winzip a teraz mi setko stahuje v nom a tiez otvara....som totalny antitalent.....musim si zohnat dakeho cloveka ktory mi to spravy....sranda je to ze ziadneho nepoznam... ale aj tak ti dakujem... :) pekny vecer :)
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login