WordRider Home
Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Problém se spuštěním

Posted by Zemi8 
Problém se spuštěním
May 13, 2009 10:17PM
Dobrý den,

používal jsem freerapid dowloader protože je to skvělý program, ale mám problém. Nainstaloval jsem Eset antivirus a od té doby mi program nechodí. Eset jsem odinstaloval, ale stejně mi to nechodí. Freerapid se dole zobrazí na liště, ale neotevřu ho. Z těch návodů co tu jsou moc chytrý nejsem. Předem děkuji za rady
Re: Problém se spuštěním
May 14, 2009 04:04AM
Je potreba smazat soubor mainframe.session.xml z konfiguracniho adresare (viz readme).

-------------------------------------

Re: Problém se spuštěním
May 14, 2009 09:22AM
díky za odpověd, ale nikde v readme nevidím nic o tomto. a kde se má ten soubor prosím nacházet?
Re: Problém se spuštěním
May 14, 2009 05:08PM
v adresari, kam si nainstaloval/rozbalil FRD, je adresar config a v nem to

FreeRapid-0.82/config
Re: Problém se spuštěním
May 14, 2009 06:10PM
Nikoliv, je to zde:
[wordrider.net]

-------------------------------------

Re: Problém se spuštěním
May 14, 2009 06:48PM
aha, mas pravdu, to moje plati pokud pouzijes -p parametr pro portable verzi, to se ti nastaveni skopiruje do adresare s programem.
Re: Problém se spuštěním
May 14, 2009 08:38PM
bohužel v tomto umístění: c:\Documents and Settings\YOUR_USER_NAME\application data\ mám pouze soubory k mozile. nic jiného zde není. tak to nevím čím to může být nebo kde by to mohlo být
Re: Problém se spuštěním
May 15, 2009 07:57AM
tak se koukni, pod jakym jmenem jses prihlasenej (pokud jich mas vic) nebo se koukni do All users nebo spis do Administrator
Re: Problém se spuštěním
May 15, 2009 07:26PM
jsem normálně pod sebou. a jsme jako adminisntrator. je to můj počítač takže je jen jeden účet. ale koukoukl jsem i do all users a nic tu prostě není. tak nevím čím by to mohlo bejt
Re: Problém se spuštěním
May 15, 2009 07:32PM
Spust program takto:
frd.exe --debug
Vytvori se v adresari FreeRapidu soubor app.log.
V tom souboru je mezi prvnimi radky napsana cesta ke konfiguracnim souborum...

-------------------------------------

Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login