WordRider Home
frd náhodně zamrzne
December 04, 2017 02:35PM
Zdravím,

Downloader se náhodně zastavuje a jede zavřít. Jediné řešení je shodit javu přes správce úloh. Opětovné spuštění opět zmrzne po cca 1s. Nutný je restart PC. Pokud je skovaný v liště. Obnoví se jen minimální okno, výřez horní lišty frd s tl. minimalizovat, max a close. Zavřit to nejde, opět jen shodit javu. Dragnout a hýbat s tím jde. Dělalo to jak 0.94 tak i Beta 1.0. Někdy to jede pár hodin, někdy zmrzne za pár minut. Kompatibility módy nepomohly, nevíte co s tím ?
Win10 64pro

děkuji.

e.
Re: frd náhodně zamrzne
December 04, 2017 02:36PM
Jedine co mne napada je rozbity plugin. Jiny problem me nenapada. Mne (i jinym) to bezi desitky hodin v kuse.

-------------------------------------

Re: frd náhodně zamrzne
December 04, 2017 02:48PM
no, jedu vpodstatě jen ty dva cz share servery, mnoho aktualizací proběho za ty měsíce, právě broken plugin by byl mnohokrát 'přepsán novým, funkčním' ? nevím, no :/


edit: přijde mi, že to začlo hned na jaře po velkém updatu W10, do té doby to bylo OK



Edited 1 time(s). Last edit at 12/04/2017 03:39PM by epi..
Re: frd náhodně zamrzne
December 15, 2017 09:57AM
Dodám další info, ono 'mrzne' není přesné. Vypadá to, že se nechce obnovit (nazpet roztáhnout) okno FRD. Přes task manager je vidět síťová aktivita javy, data tedy tečou. Pokud se to ponechá v tomto zmraženém rohu, soubory se stáhnou. Pokud alt+tabnu frd do popředí, je vidět ono 1x2 cm horní lišty FRD a zbytek je jakoby 'průhledný' ale je tam. Myší lze detekovat okraj celého FRD zapomocí změny kurzoru na šipky roztáhnout okno. Broken plugin bych tedy vyloučil. Ono to stahuje dál, ale není vidět dovnitř :D dokud se neresetne pc.

edit: nějaká doporučení ?



Edited 2 time(s). Last edit at 12/15/2017 04:43PM by epi..
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login