WordRider Home
Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Problemy z pobieraniem !

Posted by charlie30 
Problemy z pobieraniem !
January 19, 2010 10:10AM
Witam ! Używam do pobierania starszej wersji programu, tj. 0.82 i od pewnego czasu mam problem ze ściąganiem. Jeśli chodzi o pliki w RAPIDSHARE, to jeszcze czasami, po kilkunastu próbach, uda się pobrać ( ciągle wyskakuje mi BŁĄD), ale jeśli chodzi o pozostałe, np. HOTFILE, to już wogóle nie ma szans na pobranie, ciągle wyskakuje błąd. Czy jest to wina tego, że mam starszą wersję programu (choć nie powinno tak być, skoro wcześniej było ok.) ? jeśli tak, to proszę o jakiegoś linka na darmowe pobranie nowszej wersji, a jeśli nie to bardzo proszę Was o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. Z góry wielkie dzięki, pozdrawiam.
Re: Problemy z pobieraniem !
January 19, 2010 10:11AM
In English please.

-------------------------------------

Re: Problemy z pobieraniem !
January 19, 2010 02:48PM
I google translated it, and it seems that you are using FRD v0.82. Users with old versions do not get plugins updates, so get the newest version (v0.83u1).
Anonymous User
Re: Problemy z pobieraniem !
June 30, 2010 07:16PM
Niestety mam tez problem z pobieraniem od 30.06.2010 z konta premium Rapida program ma jakąś lukę proszę o pomoc programistów.
Anonymous User
Re: Problemy z pobieraniem !
June 30, 2010 07:17PM
Since 30/06/2010 the program does not work with my premium RapidShare account. In the program there is an error username or password. What could be the reason please help.
Re: Problemy z pobieraniem !
July 03, 2010 09:04AM
Download from RS Premium with just normal download manager, no need to use FRD for it.
//polish// Pobieraj z kont RS Premium przy użyciu zwykłych managerów pobierania, nie potrzeba FRD do tego.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login